Brak wyników

Porady

18 marca 2024

NR 13 (Marzec 2024)

Kilka powodów, dla których zakup hybrydowego roweru elektrycznego Trybeco to dobry pomysł

0 459

Jeśli już planujesz w nadchodzącym sezonie wycieczkę lub wyjazd, powinieneś poważnie rozważyć zabranie ze sobą roweru elektrycznego. Niezależnie od tego, dokąd planujesz pojechać, e-bike może być nieocenionym dodatkowym transportem. Pozwala zaoszczędzić czas, dostarcza przyjemności i pomaga utrzymać kondycję. Tylko jaki rower wybrać? Przedstawiamy propozycję polskiego producenta Trybeco.

Hybrydowy e-bike – jak tradycyjny, tylko z możliwością wspomagania

Nasze rowery są przede wszystkim rowerami, a napęd elektryczny stanowi uzupełnienie w postaci wspomagania. Dzięki smukłym ramom i dyskretnym rozwiązaniom elektrycznym hybrydowe rowery elektryczne Trybeco wyglądają i zachowują się jak stylowe lekkie rowery. Większość klientów chce używać roweru, a nie wyglądającego jak motocykl masywnego pojazdu – opowiada Tomasz Przygucki.

Jak to działa?

W Trybeco zastosowane zostały nowatorskie rozwiązania technologiczne. Bateria w tylnej piaście i silnik w przedniej piaście sprawiają, że rower ma możliwie najniższy środek ciężkości, jest świetnie zbalansowany wagowo i zapewnia niezwykle komfortowe właściwości jezdne. Najnowszej generacji kontrolery FOC (wektorowo-polowe) optymalizują pracę silnika – umożliwiają płynniejszą jazdę, zmniejszają zużycie energii oraz sprawiają, że silnik pracuje bezgłośnie. Zapewniają niezwykle płynne i naturalne odczucia podczas jazdy. Zapewniają także większy zasięg i cichą/dyskretną pracę silnika.
 


Wydajność, wygoda i bezpieczeństwo

To kryteria, którymi kierują się entuzjaści kolarstwa podczas poszukiwań składanego roweru. Starannie zaprojektowana rama, optymalnie dobrane komponenty i parametry, oczywiście certyfikowane i w pełni zgodne z przepisami obowiązującymi to przepis na odpowiedni rower rekreacyjny, do używania na co dzień, na dojazdy do pracy, szkoły czy na wycieczki.

W naszych rowerach stosujemy hamulce hydrauliczne, co jest niespotykane w tym segmencie cenowym, ponieważ bezpieczne hamowanie jest szczególnie ważne w rowerach elektrycznych, które szybko się rozpędzają – mówi właściciel Trybeco, Tomasz Przygucki.
Jako jedyny producent, Trybeco wyposaża rowery w stylowy i niezawodny System Smart – przednie i tylne lampy LED, kierunkowskazy, klakson i światło STOP. Nowatorski wyświetlacz LCD zintegrowany w kierownicy z portem USB to jedyne w tym segmencie rynku ekskluzywne rozwiązanie o designerskim wyglądzie, przyciągające uwagę oraz świetnie sprawdzające się podczas użytkowania. Duży i czytelny, jednocześnie jest mniej narażony na kradzież czy uszkodzenie.
Nasze autorskie rozwiązania nie tylko uatrakcyjniają wizualnie rowery Trybeco, ale także mocno zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania – mówi Tomasz Przygucki.
 


Bezawaryjność

Nikt nie chce martwić się specjalną konserwacją swojego sprzętu. Bezawaryjność to kolejna cecha, która sprawia, że rowery hybrydowe Trybeco są doskonałym wyborem do codziennego użytku, nawet dla amatorów czy początkujących użytkowników.
Silniki bezszczotkowe są praktycznie bezawaryjne. Sprawdzone i starannie dobrane komponenty mają za zadanie po prostu działać i umożliwiać użytkowanie roweru bez konieczności ciągłych regulacji czy wizyt w serwisie. Po więcej informacji zapraszam na: www.trybeco.com, gdzie można znaleźć warianty rowerów od MTB, przez trekkingowe, po bardziej miejskie, które mamy w naszej ofercie – mówi Tomasz Przygucki.
W ofercie Trybeco można znaleźć rowery miejskie, trekkingowe, górskie oraz składane. Składany rower zawsze możesz przechować w pokoju hotelowym lub kamperze. I trudno się temu dziwić, bo kompaktowy rozmiar ułatwia przenoszenie sprzętu. To duża zaleta, ponieważ zwłaszcza w nieznanym mieście możesz nie chcieć zostawiać roweru na zewnątrz. Co więcej, rozmiar ma znaczenie nie tylko w przechowywaniu, ale i transportowaniu.
W następnym numerze „bikeBoard” nowości od Trybeco na sezon 2024/2025 r. 

Przypisy