Brak wyników

Rower , Najnowsze

18 marca 2024

NR 13 (Marzec 2024)

Z prądem przez miasto

0 311

Trek wpisuje się w ogólny trend do wzbogacania oferty analogów o e-maszyny. Firma dysponuje szeroką gamą rowerów elektrycznych, z których spora część to konstrukcje stworzone głównie z myślą o wygodnym i szybkim przemieszczaniu się przez miasto, mimo że większość modeli śmiało może zapuszczać się w bardziej wymagający teren podmiejski.

Wśród poszczególnych linii e-rowerów znajdują się modele proste, o nieskomplikowanej obsłudze, co dla osoby nieobeznanej w świecie elektryków będzie na pewno plusem. Ich głównym zadaniem jest wspomóc rowerzystę w przemieszczeniu się z punktu A do punktu B albo i do C. A mając wydajne wspomaganie, można poszaleć z dotarciem nawet do punktu D. I jeszcze wrócić.

Trek Fx+

Bogatą grupę elektryków Treka otwiera najpopularniejszy wśród nich Fx+.
Ta hybryda jest typowym miejskim zwierzem, który odwdzięczy się komfortową jazdą, jeśli jadący będzie trzymał się ścieżek rowerowych, chociaż niekoniecznie tylko tych wyasfaltowanych. Fx+ nie można odmówić funkcjonalności. Fabrycznie wyposażony w światła, błotniki oraz bagażnik tylny kompatybilny z systemem MIK pozwala, bez zakupu dodatkowych elementów wyposażenia i ich montażu, cieszyć się kompletnym rowerem. Który przy okazji może pochwalić się relatywnie niską 
wagą (18 kg) w porównaniu z innymi maszynami tego typu.
Każdy Fx+ wyposażony jest we wbudowany akumulator o pojemności 250 Wh, który na jednym ładowaniu umożliwia pokonanie nawet 56 km i silnik w piaście (250 W, 40 Nm) zapewniający wsparcie w rozwijaniu prędkości do 25 km/h.

Cena: 11 999,00 zł

Trek Verve+

W porównaniu z Fx+ dostępna jest spora gama pojemności akumulatorów. Podstawowe wersje tego modelu wyposażone zostały w Bosch PowerPack o...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy