Brak wyników

RE info

18 marca 2024

NR 13 (Marzec 2024)

Rowerownia – rowerowy eklektyzm na mapie Poznania

0 36

Witające w drzwiach dwa przytulone do siebie niczym para zakochanych motocykle Indiana cruiser. A zagłębiając się w przestrzeń – stół do gry w bilard, niebieska sofa, skórzana kanapa, stoliki w stylu rokoko, ciężkie niebieskie pofałdowane story, spływające po surowych betonowych ścianach niczym górskie wody po skałach i wszędobylskie, rozpychające przestrzeń fotele, w których można swobodnie zapaść się i zniknąć. Na chwilę. Albo dłużej. Bo nikt tu na czas nie patrzy i za spędzony w tej przestrzeni czas nie rozlicza.

Brzmi jak sklep rowerowy? Zdecydowanie tak. Zwłaszcza jeżeli zestawić to z rzędami i piętrami szos, fulli, hardtaili czy graveli Treka, Factora i jeszcze półek wypełnionych osprzętem Bontragera, Shimano czy Srama. Wtedy już wszystko doskonale układa się w eklektyczną przestrzeń – Rowerownię – sklep, w którym z biznesem spotykają się miłość do rowerów i radość z bycia elementem bujnego ekosystemu, w którym krzyżują się i splatają tak różnorodne, a zarazem tak bliskie ścieżki właścicieli tego miejsca.
Kto powiedział, że sklep rowerowy to tylko lada, rowery, ewentualnie dobiegające z zaplecza hałasy serwisu rowerowego i nic więcej? Rowerownia tym obiegowym opiniom zaprzecza na każdym polu.
Bo Rowerownia to przede wszystkim Joanna, Maks i Rafał oraz ich osobowości. A także wiedza, umiejętności i doświadczenie zbierane przez lata, co w efekcie doprowadziło do stworzenia jakości marki, jaką...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy