Brak wyników

Materiał partnera

1 lipca 2024

NR 14 (Czerwiec 2024)

Hybrydowe rowery elektryczne SHARP

0 21

Na rynku rowerów elektrycznych pojawiły się dwie linie modeli firmy SHARP – Milano i Grenoble.

Linia Milano

Modele Milano wyposażono w napęd paskowy z lekkim i wytrzymałym karbonowym pasem zębatym ®Gates Belt Drive CDN™, który zapewnia cichą i płynną pracę, eliminując standardowe problemy związane z tradycyjnymi łańcuchami. Znajdujący się w tylnej piaście silnik o mocy 250 W wspiera rowerzystę na 5 poziomach wspomagania, dostosowanych do potrzeb użytkownika i wymagań trasy w zakresie do 25km/h, a wydajny akumulator zapewnia jazdę do 80 kilometrów na jednym ładowaniu. 
Informacje, takie jak aktualny przebieg czy prędkość, można na bieżąco odczytywać dzięki wbudowanemu w kierownicę kolorowemu wyświetlaczowi LCD. A poprzez połączenie z aplikacją mobilną Sharp Life możliwe jest ustawianie parametrów, monitorowanie wydajności silnika i śledzenie własnych tras.
Dużym udogodnieniem jest łatwa w demontażu, wyjątkowo lekka, jak na rower elektryczny aluminiowa rama, co pozwala w wygodny sposób transportować rower lub przechowywać go poza sezonem, gdy nie jest użytkowany. 
Rowery dostępne są w rozmiarze 21”, w dwóch wariantach kolorystycznych: stylowa czerń (model BK-RS08-EB) i wyjątkowy srebrny (model BK-RS08-ES).

Linia Grenoble

Rowery te, podobnie jak modele z linii Milano wyposażono w mocny silnik elektryczny 250 W, który wydajnie wspomaga rowerzystę do 25 km/h. Rowery posiadają 7-biegowy system przerzutek microSHIFT, co daje większe możliwości korzystania z różnych warunków terenowych. Dzięki wysokiej jakości certyfikowanemu akumulatorowi zapewniony jest zasięg do 85 kilometrów na jednym ładowaniu. Duży, czytelny wyświetlacz zapewnia kompleksowy wgląd we wszystkie istotne parametry jazdy, a połączenie z aplikacją mobilną Sharp Life umożliwia ustawianie parametrów, monitorowanie wydajności silnika i śledzenie własnych tras.
Rowery Grenoble dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: zielono-szary (BK-GS03-EG) i błyszczący biały (BK-GS03-EW).
Dzięki rowerom elektrycznym SHARP można pokonywać długie dystanse wygodnie i stylowo. Zaawansowana technologia i mocny silnik pomogą pokonywać duże odległości w ekonomiczny i przyjazny dla środowiska sposób. 

Przypisy