Brak wyników

Temat , Rower

27 stycznia 2022

Giant TRANCE X E+ 2022

0 602

25 stycznia 2022 r. na świat przybywa nowy Giant TRANCE X E+ 

 

 

 

Nowy TRANCE X E+ to najnowsza wersja silnika SyncDrive Pro, unowocześniony system sterowania RideControl Ergo 3 oraz wielofunkcyjny przycisk sterowania zintegrowany z górną rurą. Ta elektryczna trailówka od Gianta toczy się na 29-calowych kołach, a zawieszenie reprezentuje skok 150 mm z przodu i 140 mm z tyłu. 

 

 

 

 

ALUMINIUM ALUXX SL

Aluminiowa rama ze stopu 6011 charakteryzuje się najlepszym w swojej klasie stosunkiem wytrzymałości do masy. Unikalne technologie spawania mają również zapewnić najlepszą jakość jazdy.

 

 

SYNCDRIVE PRO

Trance X E+ jest wyposażony w najnowszą wersję silnika SyncDrive Pro. Opracowany został wspólnie z Yamahą i zoptymalizowany pod kątem konstrukcji ramy i zawieszenia Maestro. Waży 2,7 kg i zachowuje dość kompaktowe wymiary. Nowy motor SyncDrive dostarcza moment obrotowy o wartości 85 Nm przy zmniejszonym poziomie hałasu, zachowując jednocześnie natychmiastową reakcję i węższy współczynnik Q.

 

 

 

 

ENERGYPAK SMART 750

Nowa zintegrowana bateria EnergyPak, o w 750 Wh* pojemności i zasięgu większym o 20 procent od poprzednika

 

*(w najwyższym modelu Trance X E+ 1)

 

 

RIDECONTROL ERGO 3

Unowocześniony system sterowania jest wyposażony w przejrzyste przyciski, które są zintegrowane z chwytami na kierownicy. Panel sterowania, składający się z trzech przycisków, może być zainstalowany z lewej lub prawej strony, ułatwiając zmianę trybów wspomagania. Istnieje możliwość zamontowania drugiego panelu sterowania po przeciwnej stronie. Stosując aplikację RideControl, można dostosować go do swoich potrzeb

 

 

 

 

RIDECONTROL GO

Przycisk sterowania Ridecontrol Go jest zintegrowany z górną rurą Trance X E+. Jest wyposażony w przycisk włączania/wyłączania i kolorowe diody LED informujące o trybie wspomagania i poziomie baterii. Z RideControl Go, nie są konieczne zewnętrzne kable ani odatkowy panel sterowania zamontowany na kierownicy

 

 

Rowery dostępne są w wersjach

Trance X E+ 1 w cenie 28 999 zł

Trance X E+ 2 w cenie 25 499 zł

Trance X E+ 3 w cenie 22 999 zł

 

Więcej informacji na stronie Giant

Przypisy